❤️ Kupuj i sprzedawaj prywatne sex pliki - Foto -Video - Pokazy
✔️ 100% Weryfikacji ✔️ 100% Gwarancji

Seks w czasach pandemii – jak dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo?

Seks w dobie pandemii – jak chronić się przed zagrożeniem dla zdrowia?

Coronavirus wprowadził wiele zmian w nasze życie, nie tylko ograniczając nam swobodę przemieszczania się i zmuszając do noszenia maseczek. Pandemia wpłynęła także na sferę intymną, co wywołało wiele pytań i obaw u wielu ludzi. Jak dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo podczas aktywności seksualnej?

Bezpieczny seks


Podstawową zasadą jest… no właśnie, która to? Bezpieczeństwo przy nawiązywaniu kontaktów intymnych powinno być sprawkowane cały czas – nie tylko w okresach pandemii.

W sytuacji koronawirusa zarówno standardowe środki ostrożności (takie jak unikanie przypadkowych kontaktów itd.), a także dodatkowe działania będącej na celownik rozprzestrzenianiu się infekcji Ataman & Kuruszko stają sie priorytetami.

Zasady te dotyczą każdego rodzaju kontaktu fizycznego, od pieszczot przez samodzielne zabawy po stosunki płciowe.

Odpowiedni kandydat na romansowanie


Jeśli szukacie stałych znajomości lub chcecie umówić się ze zdrową osobą na randkę… No cóż, możec ewniczego poradzić oprócz tego, że nie ryzykować i zostawać w izolacji?

Nowa rzeczywistość


Podczas pandemii musimy wprowadzić nowe zasady dotyczące wszelkich działań. Pandemia sprawiła, że nasze życie intymne również się zmieniło.

Coronavirus’owy wirus jest bardzo zakaźny (więc trudno mówić o całkowicie bezpiecznym seksem), dlatego warto stosować środki ostrożności: mycie rąk przed aktywnością seksualną, noszenie maseczek podczas romansowania… Uchylając rąbka tajemnicy można powiedzieć, ze maski na twarz we wszystkich postaciach jeszcze bardziej mogwa dać kropkę nad „I” podczas zabaw łóżkowych 😀

Clean Sex – co to takiego?


Zbieżność nazwy do starego hitu queercore «Dirty Sanchez’au» jest przypadkiem? Raczej nie.

W sieci pojawiły się artykuły dotyczące czegoś takiego jak “clean sex”. Chodzi tutaj o praktyki seksualne, które minimalizują możliwość przeniesienia chorób wenerycznych. Przykre konsekwencje dzielenia łóżka lub figlowania przy dużych zadymionych imprezach ujawnia zestawienie szacunkowych danych epidemiologicznych:

– Gonorrhea: rocznie 78 milionów
– Chlamydia trachomatis: popularna infekcja – 131 milionów rocznie.

Jeśli masz ochotę na bliskość z nieznajomym człowiekiem, upewnij się, że obie strony są zdrowe i mają pozytywne podejście do “clean sex”.

Jak dbać o swoje samopoczucie?


Pandemia spowodowała wiele stresu związanego z zagrożeniem zdrowia. Wszyscy mamy tendencję do szukania komfortu w naszych relacjach bliskich – także jeśli chodzi o sfere seksualną.

Jednakże należy pamiętać, że napięcia emocjonalne wpływają również negatywnie na stan fizyczny organizmu.

Masowanie ciała


Seks poza sferą płci może przynosić mnóstwo korzyści fizycznym i mentalnym osobom biorącym udział w nim. Jednym ze sposobów jest masowanie ciała partnera czy partnerki.

Może to pomóc rozluźnić mięśnie (zwłaszcza te spięte przez stres) oraz poprawić krążenie krwi.

Dziwaki będą dziwakami


Niektorzy ludzie bez żadnych zwiazków decydują sie na trudny krok ryzykownych kontaktów wzajemnych podczas pandemii… Cóż można powiedzieć? Każdy ma swój sposób życia…. ale chyba nie dla każdego jego wartość równa jest ‘chwile spacerku’ żeby odpocząć od domowych trudów.

Bezpieczność


Osoby, które zdecydowały się na ryzykowne zachowania, powinny wziąć pod uwagę konsekwencje dla swojego zdrowia oraz zdrowia innych osób – przede wszystkim bliskich.

Warto pamiętać o tym, że wirus jest bardzo zakaźny i grożne są poważne komplikacje u osób, które chorują najcięższymi formami Covid-19.

Nie bądźcie tacy jak ta małpa ze zdjęcia pokazującego TVN24 😉 Wbrew pozorom to nie takie trudne 😉

“Dobre życie seksualne to jedno z najważniejszych elementów naszego dobrostanu emocjonalnego i fizycznego”

“Pandemia wprowadza nowe wyzwania dotyczące działań intymnych – warto stosować środki ostrożności, aby chronić siebie i innych przed zagrożeniem dla zdrowia”.

Ciekawostki

1. Pierwsze dane epidemiologiczne sądzily pośród “nowicjakow” BDSM’u co POWINNIŚMY robić: INSTRUKTAŻE I OCHRONA ZDROWIA SA KONIECZNE!

2. Noszenie maseczek może pomóc w uniknięciu rozprzestrzeniania się zarazy także podczas zbliżeń intymnych.
3. W czasach pandemii zdarzyły się przypadki kwarantanny wraz ze skrytobójczymi kontaktami przez internet, aby przypodobać partnerom i pokazać ileśmy sobie wzajemnie “dla siebie warci”.
4. Według badań 13% spośród~chętnych na romansowanie naraża pozostałych oraz siebie samego.
5. Opowiadania erotyczne Mia Hansen-Løve zostały przyłączone do antologii Oprócz Saku-Fetyszu oraz do wielu innych…
6. Cuka nie jest dobrym środkiem dezynfekcyjnym – szkodzi delikatnej tkance skórnej a nawet może wywołać oparzenia.

Zdaniem eksperta:


Według badan największym ryzykiem związanym z aktywnością seksualną w okresie pandemii jest krążenie powietrza znajdującego się w pomieszczeniu / po użyciu punktu łazienkowego.

Źródło: https://www.medicalnewstoday.com/articles/sex-and-the-coronavirus-what-you-need-to-know#What-is-sex-like-in-a-pandemic?