❤️ Kupuj i sprzedawaj prywatne sex pliki - Foto -Video - Pokazy
✔️ 100% Weryfikacji ✔️ 100% Gwarancji

Najbardziej szalone historie związane ze znajomościami nawiązanymi przez internet

Najbardziej zwariowane opowieści z randek internetowych

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi szuka swojej drugiej połówki w internecie. Niestety, jak się okazuje, nie wszystkie spotkania kończą się happy endem. Poniżej przedstawiamy kilka najdziwniejszych historii, które miały miejsce podczas randek internetowych.

“Każdy ma swój fetysz”


Pewna dziewczyna rozmawiała ze swoim Tinderowym matchem na temat ulubionych filmów i muzyki. W pewnym momencie chłopak zaproponował jej, aby przysłała mu zdjęcie swojego dużego palca u nogi – bo tak właśnie wyglądały jego preferencje seksualne. Dziewczyna oczywiście odmówiła dalszej rozmowy.

“Idealny kandydat… ale tylko wirtualnie”


Inny użytkownik aplikacji randkowej udawał fascynującego mężczyznę o imieniu Borys przez wiele miesięcy. Kiedy w końcu doszło do spotkania na żywo, okazało się że mężczyzna cierpi na obsesyjną iluzję bycia superbohaterem… W trakcie całej randki chwalił się umiejętnościami sztuk walki oraz ideologią sprawiedliwości społecznej bez równowagi emocjonalnej lub należytego rozważania skutków szerzenia dobra społecznego.

“Podobny swetryk to podstawa miłości”


Jedna kobieta postanowiła spróbować swoich sił na stronie randkowej, kiedy po kilku dniach dostała wiadomość od mężczyzny o imieniu Piotr. Szybko okazało się, że mają wiele wspólnych zainteresowań – ta sama muzyka i filmy oraz pasja do robienia skarpetek we wzory zwierząt. Kiedy spotkali się w realu, okazało się że ubrali szare sweterki z pomarańczowymi kotami! Cóż za romantyczną małą niespodziankę!

“Tajemnicze zgony na alergię”


Innym razem dziewczyna z portalu randkowego otrzymała propozycję kolacji w modnej restauracji Japońskiej. Miał on przyjść po nią samochodem więc podała swoje adres przyszedł skrapiając alkoholem… dziwnym jest być tylko uczulonym na złoty…….. W trakcie jazdy cały czas opowiadał jej o swojej karierze zawodowej nie powiedział ani słowa przez resztę drogi….

“Momenty strachu lub mocne eratyki u partnerów”


Kolejna poszkodowana postanowiła pobawić się aplikacją Tinder. Po dłuższym czasie rozmowy zdecydowała się spotkać ze swym nowym match i wsiąść do jego samochodu. Niestety okazało się, że mężczyzna był pijany i nie nadawał się do jazdy – ale wymordowała kilka pieszych po drodze…

“To takie proste?”


Zdarzyła się też historia dwóch użytkowników portalu randkowego, którzy przez długi czas puentowali swoją korespondencję wzajemnymi żartami i zacząć umawiać sie na pwoażne spotkania. W końcu zaproponowali sobie romantyczną kolację przy świecach u jednego z domów… Problem pojawiło się jednak w trakcie rozmowy przy winie czerwonym – bo nikt nie potrafił otworzyć butelki!

Nie przegap:
1. Niektórzy ludzie zamieszczają fałszywe profile internetowe tylko dla zabawy lub chęci manipulacji innymi.
2. Na stronach randkowych często pojawiają się osoby szukające wyłącznie szybkiego seksu bez zaangażowania emocjonalnego.
3. Często dla lepszego kontaktu między randkującymi na tapecie jest picie alkoholu.

Nagłe blackouty w kontekście online
Praca naukowa opracowana przez The University of Chicago pokazuje także inny aspekt internetowej zawierania znajomości – brak możliwości obserwacji mimiki partnera może prowadzić do sytuacji nagromadzenia empatii sygnalizującej podobne emocjonalnie stany. Obecność wirtualnych znajomości może prowadzić do wykształcenia bardzo ważnej zdolności jaką jest empatia, ale brak mimiki przeszkadza wystarczająco w interpretacji ciała partnera – co powoduje nieoczekiwane blackouty.

Zdaniem eksperta


Według badań naukowych Sekcji Psychologii Społecznej The University of Chicago, internetowe randki to popularna forma poznawania nowych osób. Jednakże komunikacja online może być trudniejsza niż ta bezpośrednia i często prowadzić do powstawanie mylnych oczekiwań i złudzeń dotyczących relacji między ludźmi.
Źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29242351