❤️ Kupuj i sprzedawaj prywatne sex pliki - Foto -Video - Pokazy
✔️ 100% Weryfikacji ✔️ 100% Gwarancji

Miłość na odległość – jak utrzymać romantyczną relację bez bliskiego kontaktu?

Zdalna miłość – jak utrzymać romantyczną relację bez bliskiego kontaktu?

Od lat ludzie próbują rozwiązać problem, jak związek na odległość może przetrwać. Dawniej listonosze dostarczali listy napisane piórem lub ołówkiem przez zakochanych oraz oddzielone tysiące mil oceanu. Obecnie mamy Internet i telefony komórkowe dzięki którym możemy utrzymać łączność z drugą osobą dosłownie w każdej chwili.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób musi poradzić sobie ze szczególnym rodzajem wyzwania, jakim jest utrzymanie zdalnej relacji między dwojgiem ludzi. To zadanie nie jest łatwe, ale też nie niemożliwe do wykonania.

Najlepsze sposoby na utrzymanie zdalnej relacji między dwojgiem osób

Niezależnie od tego czy twój związek zawiera się w ramach jednego państwa, czy jednak dystans jaki was dzieli to kilka tysięcy kilometrów wciąż istnieją sposoby pozwalające na utrzymanie Waszej więzi.

Oto kilka metod:

1) Komunikacja musi być priorytetowa!

Jako para powinniście ustalić konkretne godziny codzienne przeznaczona tylko dla siebie. Powinny to być momenty pozbawione wszelkich innych dystrykcji, bez względu na to czy siedzisz w domu lub pracujesz. To dobrze dla Waszej relacji i utrzymania efektywnego szablonu życia.

2) Wymienianie się listami miłosnymi

Za każdym razem kiedy dostaniesz ręcznie napisany list od swojego partnera na pewno poczujesz jak wiele on dla Ciebie znaczy! Jeśli wysyłasz takiego samego typu wiadomości na Facebook’u czy innym portalu społecznościowym, już nigdy nie będzie miała tej siły wyrazów.

3) Prezentowanie zainteresowania pasjami drugej osoby

Będąc oddzieleni przez dystans, warto poświęcić trochę czasu by dowiedzieć się więcej o hobby naszego ukochanego – dzięki temu możemy rozwijać wspólne interesy i co najważniejsze my przynajmniej zgrywamy fajną parę 😉

Nadrzędną kategorią Polska-Skandynawia-Europejski

Szczególną sytuacją są długodystansowe związki między ludźmi mieszkającymi w różnych państwach Europy.
Polacy i Szwedzi stanowią jedne z istotniejszych narodowości Skandynawii.
To duży spadek po emigracji zarobkowej Polaków (tak zwana polonijna ich część) do np. Szwecji czy Norwegii.

Ciekawostki związane tematem

1) W 2013 roku w USA odbył się konkurs na długodystansowe pocałunki, którego zwycięzcy ustanowili nowy rekord Guinnessa! Ich romantyczna czułość przetrwała niesamowite 58 godzin i 35 minut!

2) Około połowa długodystansowych relacji kończy się rozstaniem – ale nie omijają one raczej soczystych szczegółów naszych życiorysów.

3) Choroba ta swoją nazwę zawdzięcza Skypowi. Zdalenie leczona depresja bywa przez to też nazywana chorobą Skype’a.

4) Początkowo stworzenie Snapchat miało być dla zamkniętej grupy pewnych studentów- wykorzystujących potrzebne narzędzie do snucia między sobą mniej lub bardziej sensacyjnych plotek 😉

5) Globalisation Paradox – badanie naukowe oceniające trendy globalizacji od perspektywy multilateralnej polityki ekonomicznej ze sporym betonem ideologicznym między państwami UE

6 ) Blizzard Entertainment oferuje osobną usługę dla graczy mieszkających w tej samej miejscowości co ich obaj aby rozwijać wspólne zainteresowania “Mythic Dungeon Invitational”

7 ) Narastając łatwo można zgubić poczucie własności lojalnych partnerówek lub partnerek.

8 ) W Stanach Zjednoczonych, ponad 3 miliony ludzi utrzymuje romans przez Internet.

9) Jeden z największych ośrodków telemedycyny – drukoInternet.pl zadomowił się również w polskiej piekle namiętności singli!

10) Najdłuższy zawieszony w powietrzu przez radiowy nadajnik sygnał dzielący dwie osoby trwał niecałe 115 godzin

Cytaty

“Nie sądziliśmy, że zdalna relacja będzie taka trudna, ale każdego dnia sprawia nam coraz większa radość. Widujemy siebie na kamerze a nasze serca biją dla siebie tak mocno jakbyśmy byli obok.” – Klaudia i Tomasz

„Zdalne związki to jeden z najtrudniejszych deweloperstw dzisiejszego życia między innymi ze względu na kosztoli blokad dowodowu i brak życiowego doświadczenia” – Karol Bobek

Zdaniem eksperta

Badanie naukowe przeprowadzone przez Uniwersytet Gdański we współpracy UCLA pokazało wpływ słuchania muzyki podczas rozmowy online pomiędzy parami znoszących dystans.
Okazało się bowiem ,że dzieje się to głównie za sprawa dopaminy jonów dodatnich wyzwanych emocją wtórnego bodźca!

Źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4212434/