❤️ Kupuj i sprzedawaj prywatne sex pliki - Foto -Video - Pokazy
✔️ 100% Weryfikacji ✔️ 100% Gwarancji

Mikrokosmos relacji partnerskich: grywalizacje jako sposób rozwijania skuteczności randkowania.

Świat pełen grywalizacji – jak rozwijać skuteczność randkowania?

W dzisiejszych czasach randki nie sprowadzają się już tylko do spacerów, kaw czy kolacji. Taki sposób poznawania drugiej osoby jest jednak coraz mniej popularny, co z jednej strony wiąże się ze zmienionymi zwyczajami społeczeństwa i brakiem czasu na romantyczne spotkania, a z drugiej – z faktem, że randkujący mają teraz dostęp do wielu ciekawszych opcji.

Odkąd na rynku pojawiły się aplikacje społecznościowe i portale randkowe, liczba osób szukających miłości za ich pośrednictwem znacznie wzrosła. To właśnie w takim mikrokosmosie relacji partnerskich można doskonale wprowadzić elementy grywalizacyjne. Potocznie mówiąc – zabawy i konkursy mogą pomóc nam poznać interesującego nas człowieka oraz poprawić nasze umiejętności flirtowania.

Henrik Nordström (Lifehack), twierdzi nawet: „Grywalizacja to korzystanie ze strategii projektowych by zachęcić ludzi do podejmowania nawyków lub cyfrowych działań”.

Na portalach tego typu bardzo często widzimy bowiem kreatywne zestawy pytań albo zabawkowe narzędzia przydatne podczas dopasowywania ludzi dla optymalnego kontaktu emocjonalnego. Taka zabawka na wirtualnym poziomie jest bardzo przydatna, by poznać drugą osoby oraz zobaczenie swoich prawdziwych uczuć.

Dlaczego warto w tym celu wykorzystać elementy grywalizacyjne? Przede wszystkim – zapewniają one emocjonującą rozrywkę, która pomaga przełamać nieśmiałość i zbliżyć się do naszego partnera. Zabawy wprowadzone na pierwszej randce są także doskonałą okazją dla obojga osób, by z pewnością siebie rozmawiały o różnych tematach.

Jednak aby takie podejście było skuteczne, należy zachować umiar i unikać zaburzenia faktycznej natury relacji partnerskiej. Gracze mogliby być lepiej niż przeciwnicy czujni co do sytuacji – mówi Henri Chauvin ze strony Pymetrics.com .

Zasadniczo to każda gra lub konkurs powinien stanowić tylko uzupełnienie naturalnego toku rozmowy – nigdy jej substytut! Takie sposoby randkowania sprawdzą się szczególnie dobrze w przypadku tzw. „szybkich randek”. Są one całkiem popularne rzecząwiście!

Często organizowane podczas terapii par (np. „icebreaker quizzes”) mają za zadanie sprawdzić stopień akceptacji dla nowych ludzi ale też chęci romansowe między nimi samymi oraz nim spróbujemy własną romantyczną grę i zabawki podczas randek.

Zdaniem eksperta

Według badań naukowych, w tym badaniu statystycznie istotnym opublikowanym przez „Journal of Experimental Psychology: Applied”, grywalizacja może to być bardzo korzystne dla relacji społecznych między ludźmi. Wprowadzenie elementów konkurencji lub nagród do codziennych zadań przekłada się na większe zaangażowanie i efektowniejsze wyniki.

Źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25419821

Oto lista 10 ciekawostek dotyczących mikrokosmosu relacji partnerskich:

1. Randkujący online spędzają średnio około 12 godzin tygodniowo szukając miłości w internecie,
2. Według badania conducted by Northwestern University , para, która poznała się online ma ponad cały punkt (25%) więcej szans na szczególny czas razem niż pary zebranymi tradycyjnie;
4. Umieszczanie zdjęć psa lub kota na portalach randkowo – socialowych zwiększa atrakcyjność konta o kilka procent!
5. Prawdopodobieństwo tego, że trafiłeś tamtego jedynego z listą wymagań idealnej dziewczyny / chłopaka jest naprawdę niskie
6. Co dziesiąta osoba używa lauryków ukrainiarna jako swój nick na portalach randkowych,
7. Osoby które umieszczają listę rzeczy jakie nie lubią mają naprawdę słabe doświadczenia z randkowaniem,
8. Warto się nauczyć języków obcych by znaleźć blaszkę sukcesów w spotkaniami towarzyskiem,
9. 20% kobiet konwertuje relacje jednego wieczoru w związek długoterminowy, mężczyźni są już bardziej skłonni wyjść i nigdy nie wrócą..Przyczyna? Po prostu szukają czegoś innego!
10. Im więcej zdjęć dzielisz się ze wspólną publiką przed datami tym mniejsze masz pragnienia – uważaj, żeby adoracja za Twoją osobistością ofiary a odruchy opierania jej bliskim kontaktem!