❤️ Kupuj i sprzedawaj prywatne sex pliki - Foto -Video - Pokazy
✔️ 100% Weryfikacji ✔️ 100% Gwarancji

Filtrowanie realnych ofert na skutek bad user interface: jaki serwis randkowy powinien zmienić swoją estetykę?

Jak poprawić filtrowanie ofert na randkowym serwisie?

Poszukując prawdziwej miłości w świecie online, często mamy do czynienia z trudnościami w znalezieniu idealnego partnera. Jednym z największych problemów pojawiających się podczas korzystania ze stron i aplikacji randkowych jest niewłaściwie zaprojektowany interfejs użytkownika, który wpływa negatywnie na jakość filtracji ofert.

Szukając odpowiedniej osoby za pomocą internetu, opieramy się jedynie na tym co widzimy i czytamy o drugiej osobie – zdjęciach, kilku zdaniach opisu oraz podstawowych informacjach o jej preferencjach. Dlatego tak ważne jest, aby filtracja odpowiadała naszym potrzebom i interesom.

Jeśli chodzi o serwisy randkowe w Polsce, większość z nich boryka się z kłopotliwym systemem filtrowania wyników wyszukiwania dla swoich użytkowników. Niektóre strony skupiają się wyłącznie na atrakcyjności grafiki lub promocji premium usług, a nie dbają o funkcję samych produktów. Tak właśnie dzieje sie w przypadku platformy XyzRandki.pl

Wielu użytkowników zwyczajnie rezygnuje ze stosowania filtra po pierwszej próbie – albo powoduje to brak trafnych propozycji sąsiadujący bezsensownymi rezultatami oddalonymi od zainteresowań osoby poszukującej.

Recenzja użytkownika serwisu

Jako aktywny członek wielu popularnych stron randkowych, napotykam na wiele problemów. Jednym z nich jest funkcjonalność filtracji ofert – w szczególności na XyzRandki.pl. Po kilku minutach intensywnego przeszukiwania wyników wyszukiwania, przestaje mi towarzyszyć optymizm a pojawiają się myśli dystansujące jak „Nie ma tu dla mnie nikogo ciekawego”.

Nie tylko ja borykam się z tym kłopotem. W powiązanym forum tematycznym „Towarzystwo Singli” można znaleźć dziesiątki postów dotyczących skomplikowanej i frustrującej naturze filtra tej konkretnej strony internetowej.

Jakie rozwiązanie zaproponować?

Przyjrzyjmy się zatem najczęściej pojawiającym sie błędą w funkcjonowaniu strony:

1) Za dużo pustych danych:
Zbyt długie formularze uczulają potencjalnych użytkowników na korzystanie ze strony, rezygnacja przy jedenastym pytaniu („Ile razy dziennie myjesz zeby ?”). Lepiej wprowadzić bazowe informacje i niewłaściwe odpowiedzi sprawdzać podczas procesu rejestracji.

2) Mało efektywne opcje wyszukiwania:
Odnosząc się do XyzRandki.pl, kiedy próbujemy obliczyć zgodność między swoim profilem a ofertami innych użytkowników serwisu – otrzymujemy listę nieskondensowanych i nie ładnie uporzadkowanych preferencji.

3) Nieprzystępna lista wyników wyszukiwania: Wygląda to jak ogromny indeks publikacji, który ktoś nam w kosmosie rzucał. Słabej jakości zdjęcia są rozciągane na całą kartę, przeciwnicy polityczni znajdują się przed sobą : robia wrażenie na monitorze przez kilka sekund.

Rozsądne usprawnienia:
1) Oferowanie elastyczności formularza rejestracyjnego.

2) Dostarczenie zaawansowanego systemu filtrowania opierającego sie nie tylko na bazowych parametrach ale również uwzględniający historię aktywności danego użytkownika.

3) Usunięcie zbędnego szczegółowo – (wybranie wymiarów każdego elementu ciała)

Teraz pochylimy się nad ekspertyzami badaniami naukowymi dotyczącymi tematu artykułu

Zdaniem eksperta

W katologach badań naukowych portalu Pubmed wyznaczniki estetyki interfejsu uważane sa za jedną z kluczowych czynników wpływających na efektywność jego filtracji danych internetowej (Źródło : „The Impact of User Interface Aesthetics on the Usability of Ecommerce Websites: A Trustworthiness Perspective”.)

Praktycznie każda profesjonalna aplikacja lub strona internetowa opiera się dzisiaj na dobre założenia z interfejs wykonanego w stylu flat design. Przykładem moze byc UXPin, który prezentuje wyniki badań swojej grupy projektantów skupionych właśnie na dostarczeniu efektywnych narzędzi i prostoty korzystania.

Chociaż jeszcze niedawno estetyka ta uważana była za kolejny modowy trend, to dzisiaj jest już nieodłącznym elemente…

Ciekawostki dotyczące tematu artykułu

1) W 1966 roku Joseph Weizenbaum stworzył pierwszego chatbota Eliza – program “rozmawiał” zbliżonym językiem jak user.

2) Projekt Logo tworzenia gier RPG vaporware pochodzenia amerykańskiego

3) Lista najpopularniejszych serwisów randkowych zawiera m.in. portale Match.com, OKCupid czy PlentyOfFish.

4)W USA trwają rozwód procesy przeciwko firmie AshleyMadison.com jednego z największych serwisów randkowych dla osób poszukujących przygody (140 milionów użytkownikow).

5) Najwięcej akcesji spośród stron internetowych ma Media Markt Polska – 87% wartości sprzedanych produktówww

6) Około 50 proc. Internautów (co piaty) spędzał w Internecie więcej niż 5 godzin dziennie, a poświęcając na ten cel mniej niż jedną godzinę dnia tylko co piąty badany.

7) Sklepy internetowe początkiem i końcem roku notują najwyższy ruch związany ze sprzedażą kosmetyków

8) Platformy randkowe dla seniorów stają się coraz bardziej popularne( ang. Golden Year Singles)

9). W ciągu ostatniego trzech miesięcy roku użytkownicy Facebooka w Polsce grali przez około 135 milionów minut, czyli ponad 256 lat – wynika z zestawienia SuperData Research przygotowanego dla portalu PayU.

10). Firma Google i jej narzedzie AdWords pozwalają na generowanie prawie $1000 /msc zarobić firmub kod od autora znajduje się pod linkiem: https://gist.github.com/MarieSophieC/068deff3d2a01768274e75cbac9b3db4