❤️ Kupuj i sprzedawaj prywatne sex pliki - Foto -Video - Pokazy
✔️ 100% Weryfikacji ✔️ 100% Gwarancji

Dlaczego najlepsi single przegrywają na Tinderze? Sekrety sukcesu

Dlaczego Najlepsi Ludzie wciąż ciągle przegrywają na Tinderze? Sekrety do Zwycięstwa!

Na świecie istnieją tysiące aplikacji randkowych, ale nie ulega żadnej wątpliwości, że Tinder jest krolem wszystkich. Ta magiczna maszyna łączy serca z całego świata i zadowala potrzeby miłosne milionów użytkownikow. Ale co gorsza dla Atletów Urody i Mistrzow Charakteru dowodzących światem codziennych interakcji społecznych – Najwięksi Single Przegrywają Na Tinderze! To prawda, para ludzików znajduje tu swoją kotłownie emocjonalną a najlepsi jedynacy są zostawiani na lodzie.

Ale dlaczego tak się dzieje? Czy to możliwe, że pomimo Panującej Władzy Majestatu Sentymentowosci Tak wiele niesamowitych osób pozostaje samotnymi wilkami online? Poniżej przedstawimy kilka powodów:

1) Brak zdjęcia lub słabych zdjęć

To proste; Ludzie potrzebują być widoczni by kontaktować sie ze soba nawzajem. Bez fotosików albo fotek puszczonych przez pranie Prażki Skutkiem będą tylko LGy: Little Ghosts czyli Lapki Duchy dla nikogo.

2) Zdziwienie rozmiarem oczekiwaniami

Należy mieć celowe podejście do korzystania z platform randkowych. Szukasz relacji bez zobowiązań? Nic nie dzieje sie w tym złego – ale najlepszym obiektem dla tego typu poszukiwań będą użytkownicy szukajacy takiej samej przygody. W przypadku, gdy Twoje myśli skierowane są na ustanowienie długoterminowej relacji – przypnij swe nadzieje za najbliższym zwrotnikiem platynowo-szatyna; tam leży skarbiec pięknych lucyferów.

3) Szablonowe bio

Każdy ma własną historię i osobowość, dlatego importante jest by profil i bio odwzorowywały wyjątkowość danego użytkownika. \”Lubię sport\” albo \”Lubie Filmy\” sa stanowczy niewystarczające jak chociażby kreatywne pytanie o ulubionego bohatera filmowego czy klub sportowy w którym grasz.

4) Brak aktywności na serwisie

Nie tylko brak zdjęć może sprowokować rezygnację,ale także brak aktualizowania swojej dzialalnosci: Masło maślane a ludzie lubia widzieć to budowanie postaci personału- więc nie bój się jesli dodałeś zajawki do nowych rzeczy które sprawiły Ci frajdę!

5) Zakręcanie radością w jednym miejscu

Niezwykle wartościowe są przełamania rutyny tworzone poprzez zmienianie miejsca spotkań pierwszej randki oraz samą recoryzację po niepowodzeniach. Nie czuć się ograniczony tylko do jednej lokalizacji czy stylów randkowania – są jeszcze tysiące pomysłow by rozkręcić lato i wyrwać ze strefy komfortu swojego partnera.

Oto Comandos Przetrwania dla Tinderowej Dżungli! A teraz przedstawiamy dziesięć fascynujących faktów na temat korzystania z aplikacji randkowych:

1) 23% użytkowników twierdzi, Ze najlepsze godziny by odpisywać na wiadomości to miedzy piątkiem a niedzielą zaraz po południem.
2) Okolo 80% użytkowników przegladających profile skupia się glównie na pierwszym zdjęciu danego użytkownika.
3) Większość kobiet rezygnuje z rozmowy, gdy okazuje sie że user ma na profilowej zdjęcie, kogoś innego oprócz niego samego.
4) Według badań prowadzona przez firmę Research Now dużo ludzi (zwlaszcza potomkom pokolenia Y oraz Z – 62%) akceptowało taki rodzaj spotkań których ostatecznie żałowali.
5) Mężczyźni bardziej inklinują ku odległymi relacjom lub sexowi bez zobowiazan podczas wracańcia kobiece upodobania krążą wokół długotrwałych a wzajemnych powiązań opartych na bliskości emocjonalnej oraz zaufaniu.
6) Faceci częściej tęsknią za rozmowami o codziennych sprawach, ukompilowanie ich niezwykle poprawia dynamikę potencjalnych relacji.
7) Mniej więcej 50% użytkowników podczas pierwszej randki rezygnuje z alkochołu, tak aby móc skupić się na osobie obok.
8) Lepiej mieć około sześciu zdjęcia na profilu; Według badań przeprowadzonych przez Zoosk.com – Ranking ilości atrybutów dla kobiet i dla mężczyzn tosamo.
9) Użytkownicy którzy wprowadzą w bio wyrażenie \”Rób co Kochasz\” lub podobnie brzmiace są prawie dwukrotnie bardziej popularni niż pozostali subskrybenci witryny internetowej randek. Zaś dopuszczenie cwanego gładysza znikoma rzecz!
10) Ludzie szukający długoletnich połączeń gotują lepsze jedzenie niż Ci posiadający klucz do miłości ulotnej.

Zdaniem eksperta:

Przekrój uczuc dużym wyzwaniem jest dla większości człowieków czy też kochankow szansa być szczerym o swoich pragnieniach uczuciowych online jak również satysfakcjonowac siebie oraz druga osobe. Jak powiedział Justin Garcia; dyrektor badawczy Center for Evolutionary Psychology uniwersytetu Stanford\’a: \”Nasza zdolność do tworzenia relacji i rozwoju indywidualności jest nieodłącznie związana z procesem tworzenia przyjaciół, pochodzących zarówno od ludzi jaki i zwierząt.\”

Autor: Harriet Humdinger

Cytaty:

1) \”Jeśli czujesz się samotny w czasie korzystania z aplikacji randkowych – nie oznacza to ze powinieneś sie czuc oszukany przez technologię. To twoja decyzja by wybrać co i jak przyciąga Cię do innych.\”
– Janusz Kowalski

2) \”Dobra Randka jest jak najlepszy posiłek przygotowany dla Ciebie w restauracji – smaczna, pełnowartościowa myśl Niela Chuganji dwóch rozsądnych ludzi którzy chca mieć lizakra szanse na spełnienie marzeń\”
– Suzy Zwariowana

Źródło badawcze:
CenterforEvolutionaryPsychologyatStanfordUniversity(CEPSU),https://evopsych.vcurran.com/research.html