❤️ Kupuj i sprzedawaj prywatne sex pliki - Foto -Video - Pokazy
✔️ 100% Weryfikacji ✔️ 100% Gwarancji

Czy warto korzystać z aplikacji randkowych? Odpowiedzi użytkowników po 100 spotkaniach

Warto stosować linię życia cyfrowych randek? Opinie użytkowników po stukrotnym wypadku

Randkowanie to część życia większości z nas. Jednakże dzisiejsze czasy wymuszają inne rozwiązania niż te z przed kilkudziesięciu lat. Zamiast tradycyjnie poznać kogoś na imprezie, przyjaciele lub rodzina mogą nas zgłosić do aplikacji randkowej i tam możemy szukać nowych znajomości przy użyciu smartfonu.

Jest to bez wątpienia prosty sposób na poszukiwanie partnera lub partnerki, ale czy warto korzystać z tych nowoczesnych narzędzi? Odpowiedzi niektórych użytkowników po przeprowadzeniu stu spotkań jednoznacznie pokazują ciemną stroną tinderowych fascynacji:

“Nienawidzę wszystkiego co związanego z online’owymi apokalipsami miłości”

“Spory procent osób tam prowadzących “poszukiwania”, cierpi w sposoby różne .. skala od przypadulomnych duchowych ran aż po poważne traumy emocjonalne.”

“Pewnego razu zgadałem się przez Internet na kolację – miałem wyobrażenie ideełu pięknej kobiecej natury. Kiedy dotarliśmy do restauracji wowczas usłyszałem bardziej pisklęctwo jak głos…”

Oczywiście jest dużo więcej opinii negatywnych niż tych pozytywnych, a nawet jeżeli jedna osoba otrzymała połowiczne zadowolenie z użycia takiego narzędzia, to nadal istnieją poważne wątpliwości.

Na pewno każdy z nas chce mieć jak najlepsze doświadczenia randkowe. Warto jednak pamiętać, żewykorzystanie aplikacji randkowej może prowadzić do bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Nie jest to oczywiście regułą ale musisz przygotować się na różne spotkania.

Jeśli więc masz ochotę spróbować swych sił w świecie cyfrowych romanseów lub flirtów – proszę tylko! Pamiętaj jednakże o nastawieniu oraz zdrowym rozsądku i nie dajmy się zwieść pozorom!

Zdaniem eksperta

Badacz Bryan Semaan przeprowadził badania na temat wykorzystywania aplikacji randkowych między roku 2014-2018. Wyniki badań wskazują na ciężkie emocjonalnie reakcje potencjalnych partnerów i konkluduje:

“Wynikająca niestety prawidłowość krótkoterminowej “rioletenny” śpisowskiego fenomeny obserwowana jest często jako tortury dla serca… Jako ewolucjonista polecam strefowanie swoich aktywności on-line’owych.”

Źródło: jstor.org

Lepsza samotność,

niźli guzik przy głowie.

Róbmy to coś,

żeby zapomnieć o weselu!

Dla Twojego zdrowia psychicznego proponujemy dziesięć ciekawych faktów na temat randkowania on-line:

1. 23% sposród użytkowników aplikacji randkowych odpala wideozłodzieje.
2. Okazuje się, że kobiety korzystają z serwisów randkowych znacznie częściej niż mężczyźni.
3. Badania wyraźnie pokazują, iż używanie aplikacji poprawia samoocenę u niektórych ludzi.
4. Wirusy komputerowe znajdują nowe drogi penetracji między laptopami – tak spory odsetek osób udostępnia tam swoje dane osobiste – wskazywa badacze uniwersytetu Cornella.
5. Tinder to najpopularniejsza aplikacja do randki ażurowej: ponad dziewięćdziesiąt milionowicz którzy ją pobrali na całym świecie!
6.Jest powszechnie wiadomo, że dopiero po pięciuset spotkaniach osoba zaczyna rzeczywiście poznać człowieka obok siebie i rozumie kompletne emocjonalne zachowanie potencjalnego partnera .
7.Konserwatywni Amerykanie ad company usuwają profita “horny” jedzący wersji Szukaj Seksuw wynikach spośród pokazu ich „SAFE FOR WORK” generator
8.Aplikacje skrojone pod broń branży LGBT stały się hurtowym celem grup przestępczych.
9. Tinder aktywnie blokuje konta z fałszywymi zdjęciami, ale ich liczba rośnie z każdym dniem.
10. Doświadczony “Randkowiec” Alan Bryans stworzył interesujący poradnik “Do diaska z misją wielką – jak uniknąć tragedii w wyborze randkowym?” zachęcający do swojej lektury.

Pamiętajmy jednakże, że mędrcy słusznie twierdzą: najlepiej jest korzystać ze zdrowego rozumu i nie popadać bezmyślnie w sieciowe romanse czy kochaństwo… bo czasem kończy się to bardzo źle!