❤️ Kupuj i sprzedawaj prywatne sex pliki - Foto -Video - Pokazy
✔️ 100% Weryfikacji ✔️ 100% Gwarancji

10 najdziwniejszych oczekiwań, jakie ludzie mają wobec swoich partnerów

10 najdziwniejszych oczekiwań, jakie ludzie mają wobec swoich partnerów

Jako istoty społeczne zawsze odczuwamy potrzebę bycia razem i dzielenia naszego życia. W trakcie tworzenia bliskich relacji, nierzadko pojawiają się pewne niecodzienne wymagania dotyczące zachowań i postaw naszych partnerów. Oto lista dziesięciu najdziwniejszych oczekiwań:

1. Pocieszanie mnie na każde wezwanie


Zdarza się być przygnębionym lub rozdrażnionym bez konkretnej przyczyny – a to właśnie partner powinien pocieszyć cię w takim momencie.

2. Spędzanie czasu z moimi rodzicami


Niektórzy ludzie uważają, że ich partnerzy powinni siedzieć zgodnie ze sobą także podczas wizyt u teściów.

3. Wierność do branży filmowej / muzyki itp.


Nie chodzi tu jedynie o ceniących sobie kulturę geekach – niektóre osoby wymagają od swojego partnera referowania tylko konkretnych programów telewizyjnych lub artystów.

4.Wspólna praca/nauka/jedzenienie/używanie łazienki.


Dla wielu par ważne jest utrzymywanie stałych rytuałów dzięki czemu lepiej funkcjonują w codziennym życiu.

5. Zapewnianie mi regularnych technicznych aktualizacji


Jeśli ty jesteś osobą, która nie rozumie się na „sprzęcie”, musisz liczyć na swojego partnera, który będzie ci pokazywał i wyjaśniał dokładnie jak co działa.

6. Wspólne planowanie przyszłości


Niezależnie od tego jak daleko jest planowana przyszłość – np.: kupno lampki nocnej może być podstawowym testem zgodności poglądów.

7.Budzenie mnie każdego ranka romantycznym SMS’em.

To wymaganie nie musi oddawać oceny naszych uczuć do siebie samej relacji – ale dla jednego ze stron może to mieć duże znaczenie.

8.Noce bezgłośna lub gwarancja spokojowego snu.


Któż by chciał spać przy kreatywnych pomysłach swojej drugiej połowy skutecznych tylko późną nocą?

9.Kompletna tolerancjo do moich drzemek.

Czasami potrzebujemy cichego miejsca aby móc zdobyć nowe siły do życia.

Czy takie oczekiwania są zwykłą ekstrawagancją ?

Jednym słowem? Oczywiście tak! Wszyscy potrzebujemy czasem trochę uwagi czy wsparcia, ale wymagania takie jak te na liście to już zdecydowanie ekstrawaganckie.

Dzięki temu jednak pojawiają się zabawne sytuacje – nasz partner nie tylko jest dla nas ukochaną osobą, a także jednym z ludzi w świecie oczekującym czegoś niemożliwego! Nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się własnymi szczególnymi „wydźwiękami”.

Jako uzupełnienie tego artykułu polecam wam sprawdzić „The 5 Love Languages” Garry’iego Chapmana. Pomoże on udoskonalić wasze relacje i pozwoli nawiązać wspaniałą przyjaźń.

Cytaty na zakończenie

„Czasami widzę moją żonę sadzącą kwiatki, zapominając że ​​nie mam ogrodu.” – D. Taurisano

„Najlepszy sposób by mieć zdolność do znalezienia perfekcyjnego faceta/idealnej kobiety , to przestać szukać doskonałości we wszystkim!” – H.Crane

Zdaniem eksperta

Badania naukowe pokazują, że wielkość więźniopodobnych działań często wpływa negatywnie na jakość życia emocjonalnego par- fani stosowanie ultra rygorystycznych wymogów względem swoich partnerów mija sie ze smakowitością. (patrz: Journal of Personality and Social Psychology)