6 miejsc w Internecie, w których możesz sprzedawać swoje sex zdjęcia

Tutaj kupisz i sprzedasz nagie fotkiSprzedaż autorskich sex zdjęć, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym fotografem, to niewdzięczne zadanie. Najpierw musisz podnieść parametry techniczne swojego zdjęcia i zdobyć wiarygodność. Nie myśl, że od pierwszego dnia, jak tylko weźmiesz aparat i nauczysz się, jak coś fotografować, to „coś” kupią jak ciepłe bułeczki popularne publikacje lub elitarni klienci. Tak więc szybka sprzedaż zdjęcia nie zadziała.

 1. Wyspecjalizowane strony do sprzedaży zdjęć
 2. Media społecznościowe
 3. Bazy danych niezależnych
 4. strony wyszukiwania pracy
 5. Witryna OLX
 6. Twoja własna witryna fotograficzna
 7. Co mają ze sobą wspólnego wszystkie te zasoby?

Aby stopniowo przekształcić fotografię z hobby w dochód, musisz wykorzystać wszystkie możliwe opcje platform internetowych do sprzedaży zdjęć. Najważniejszą rzeczą jest robić to, co lubisz i próbować sprzedawać zdjęcia dokładnie tam, gdzie mieszka Twoja grupa docelowa.

sprzedawać swoje sex zdjęcia
sprzedawać swoje sex zdjęcia

1. Platformy internetowe do sprzedaży zdjęć. Lista 10 stron

Popularne fotobanki, fotostocki, makrostocki i mikrostocki

Tutaj możesz uzyskać dwa źródła dochodu – za przesłanie określonej liczby zdjęć oraz procent od sprzedaży zdjęć stockowych klientowi. Zależy od platformy, którą wybierzesz do współpracy.

Stanie się fotografem pracowniczym jednego z tych zbiorów jest dość proste: prześlij zdjęcia i filmy na sprzedaż , przejdź weryfikację, uzyskaj zgodę administracji i zawrzyj umowę z witryną.

Wśród najpopularniejszych stocków, w których można sprzedawać zdjęcia z pierwszego dnia podpisania umowy, znalazło się dziesięciu liderów:

 1.  Freepik – ten stock mocno zrzuca inne banki zdjęć, ale taka strategia pozwala mu dać bardzo dobry poziom sprzedaży. Wprawdzie zdjęcia są sprzedawane po 0,10 centa, ale kilka razy dziennie, dzięki czemu zapewnia dobry dochód fotografom stockowym. Trudno zacząć od tego, teraz ma zwiększone wymagania dotyczące jakości treści, z tego powodu wielu początkujących rezygnuje. Ale o tym, jak zdać egzamin Freepik i pracować z tym akcjami, możesz przeczytać w naszych „Instrukcjach rejestracji dostawcy na Freepik w 2021 roku” . Zdecydowanie musi znaleźć się w 5 najlepszych bankach zdjęć.
 2.  Adobe Stock jest następcą Photolia, jednej z największych giełd, z gigantyczną biblioteką zdjęć zawierającą ponad ćwierć miliarda obrazów i materiałów wideo. Zalecamy, aby wszyscy nowicjusze na giełdzie zaczynali od tego zapasu, ponieważ obecnie płaci ono najwyższe opłaty za zdjęcie spośród wszystkich konkurentów. Oto bezpłatna instrukcja, jak zarejestrować współtwórcę w Adobe Stock .
 3. Shutterstock to najbardziej znana giełda na świecie. Oto największa baza nabywców zdjęć i treści wideo. Kupuj tutaj zdjęcia, filmy i ilustracje najczęściej w porównaniu z innymi fotobankami. Dla początkujących zalecamy rozpoczęcie od Shutterstock microstock . Należy jednak pamiętać, że Shutterstock wprowadził teraz nowy system odliczeń , który wywołał burzę emocji wśród wszystkich profesjonalnych stockerów. Wielu ponownie rozważyło swoje poglądy na akcje Adobe .
 4. Dreamstime – ten magazyn działa na zasadzie: im więcej pobrań – tym wyższy dochód. Można więc spokojnie zarejestrować się i spróbować sprzedawać zdjęcia, a jednocześnie patrzeć na poziom ich popularności wśród użytkowników. Nie sprzedaje się zbyt często, ale możesz na nim zarobić 100 dolarów w ciągu 2-3 miesięcy. Wraz z innymi akcjami daje to dobry dochód.
 5. DepositPhotos – Zdjęcie z ukraińskimi korzeniami, przyjmuje więcej zdjęć niż inne, jest mniej wymagające pod względem jakości i zapewnia stabilną sprzedaż na poziomie banku zdjęć Dreamstime. Zasób ma potężny autorytet w kręgach, którymi jesteś zainteresowany, a także sprzedaje zdjęcia za wysoką cenę, z której otrzymujesz od 40% do 50% zysku.
 6.  Big Stock Photo to zautomatyzowany zbiór, w którym możesz bezpłatnie rejestrować i przesyłać zdjęcia.
 7.  Can Stock Photo to giełda, która zapewnia dochodowy program partnerski, zgodnie z którym autor otrzymuje 5$ za każde przesłane 50 zdjęć od fotografa, któremu polecił ten zasób i którego „wprowadził” na stronę jako pracownik. Ale teraz ma raczej niewielką sprzedaż.
 8.  DRK Photo – stock zawierający treści o różnej tematyce, ale o bardzo wysokiej jakości; wymagający wobec fotografów, lojalny wobec klientów. A autorzy zawartości tego magazynu mogą nawet otrzymywać zamówienia na drukowanie zdjęć ze strony.
 9. Creative Market nie jest witryną giełdową, ale specjalną witryną do sprzedaży zdjęć, która jest otwartą platformą, na której sprzedaż zdjęć jest więcej niż łatwa nawet dla początkujących w tej branży. Mechanizm działa tak: wrzucasz swoje zdjęcia w dowolnej jakości, serwis je sortuje, płaci za ilość zdjęć wysokiej jakości, które zamierzasz sprzedać w Internecie, a z tablicy, która jest sprzedawana, dostajesz 70 % dochodu. Zgadzam się, to naprawdę wysoki dochód, biorąc pod uwagę, że sam DepositPhotos daje maksymalnie 50%, a potem na wyłączność. Mechanizm wgrywania na Creative Market nie jest prosty, ale jeśli się zorientujesz, może dać dobry dochód.
 10. Getty Images to najtrudniejsza witryna do przesyłania zdjęć i nie jest za to lubiana przez początkujących fotografów, ale jest jedną z najbardziej prestiżowych na świecie, ponieważ jej licencja na sprzedaż zdjęć kosztuje 500 USD. A autorzy, których zdjęcia są popularne, zarabiają tylko 20% -30%, ale z wysokich kwot ze sprzedaży.

Nie zalecamy jednoczesnego rejestrowania wszystkich akcji z tej listy, najlepiej zacząć od Adobe Stock i Sheeterstock, a następnie połączyć inne akcje. W tym artykule znajdziesz najlepsze akcje dla początkujących fotografów i stockerów.

Oprócz witryn sprzedających zdjęcia, każdy może zarabiać pieniądze, inwestując w kryptowaluty. Teraz możesz zdobyć 25 USD , rejestrując konto w portfelu kryptograficznym Nexo .

W osobnym artykule na naszym blogu przeczytasz, które akcje generują dochód: zarobki na giełdach fotograficznych, najlepsze banki zdjęć do zarabiania pieniędzy . Możesz zobaczyć, ile możesz zarobić na giełdach i ile zarabia na nich profesjonalny fotograf w tym filmie:

O tym, jak uniknąć podwójnego opodatkowania i zapłacić niewielki podatek od akcji, przeczytasz również w naszym artykule: „Jak uzyskać zaświadczenie o rezydencji podatkowej Freepik ” .

Może pojawić się pytanie: „Jak wypłacić zarobione pieniądze z fotobanków?”. Na naszym blogu znajdziesz instrukcje krok po kroku dotyczące rejestracji w systemie płatności Payoneer  i dowiedz się , jak otrzymać bonus rejestracyjny w wysokości 25 USD .

2. Sieci społecznościowe

Wszyscy znani fotografowie są zobowiązani do posiadania profesjonalnej strony na Facebooku lub Instagramie, na której można zamieszczać swoją pracę i jej opis, historię, coś osobistego i oczywiście zdjęcia na sprzedaż.

Z serwisów sprzedających zdjęcia, Facebooka czy Instagrama strona fotografa różni się tym, że widoczne są tu nie tylko prace, ale także osoba, osobowość stojącego za nimi autora. Klienci interesują się samym fotografem, jego posty są lubiane, komentowane, udostępniane. A jeśli fotograf jest naprawdę ciekawy i profesjonalny, często piszą do niego z różnymi obiecującymi propozycjami. Nie zapomnij o poprawnej pisowni tekstów w swoich postach, a także wstawiaj spacje w swoim tekście na instagramie . Ułatwi to czytelnikowi zrozumienie tekstu.

A jeśli fotograf sprzedając zdjęcia na stocku chowa się lub po prostu nie zwraca na niego uwagi, to na Facebooku wręcz przeciwnie, promuje się i tylko popularność jego marki osobowości gwarantuje mu wysokie dochody.

Aby sprzedawać zdjęcia z Facebooka, Instagrama, LinkedIn lub innych sieci społecznościowych, musisz opublikować podgląd tych zdjęć, a nie obrazy wysokiej jakości do otwartego pobrania i napisać w poście „WYPRZEDAŻ” dużymi literami, wskazując cenę za 1 zdjęcie w wiadomościach prywatnych lub w wiadomości pod postem. Fotograf więc szybko zdobędzie popularność, wyrobi sobie markę i dopiero wtedy nie będzie musiał nawet promować swojej pracy – jego osobista marka zrobi wszystko tak, jak powinna.

Kupuj i sprzedawaj sex fotki
Kupuj i sprzedawaj sex fotki

3. Bazy danych niezależnych

Sprzedawanie zdjęć w Internecie jest o wiele łatwiejsze, jeśli jesteś reprezentowany na stronach takich jak Freelance.ua lub Kabanchik . To tutaj klienci szukają profesjonalisty, który zostanie ich fotografem ślubnym, zrobi chrzciny lub zrobi piękną sesję zdjęciową z historii miłosnej. I oczywiście chcą zobaczyć portfolio.

Aby sprzedawać swoje zdjęcia bezpośrednio z takich baz, należy najpierw stworzyć osobisty profil, a w nim – działy tematyczne prac fotograficznych, w których podglądy zdjęć zostaną podzielone na kategorie, np. „Rodzina”, „Pejzaże”, „ Dzieci”, „Temat » i tak dalej – i opublikuj najlepsze neutralne podglądy, które nie są niestandardowe.

Tak więc klienci, którzy szukają fotografa, mogą nie tylko zapoznać się z Twoją pracą, ale także od razu kupić swoje ulubione zdjęcia dla biznesu lub specjalnego projektu strony internetowej, kontaktując się bezpośrednio z Tobą, dzwoniąc pod numer podany w bazie freelancerów.

4. Witryny wyszukiwania

Wydawałoby się, że witrynę z ofertami pracy trudno pomylić z witryną do sprzedaży zdjęć lub stockiem zdjęć, gdzie każdy może sprzedawać zdjęcia. Tak, to nie tylko kwestia zamieszania, ale alternatywna i kolejna wspaniała okazja do pokazania swojego portfolio, zebrania bazy klientów i ugruntowania się przed pracodawcą, którego potrzebujesz w danym momencie.

Jak sprzedawać swoje zdjęcia w serwisach takich jak Work.ua, Headhunter, Rabota.ua? Zacznij od utworzenia profilu, wgraj tam wszystkie informacje o sobie, a w dodatkowych informacjach wpisz wszystkie linki do podglądu zdjęć na sprzedaż, a także dołącz kilka ilustracyjnych przykładów do profilu i pamiętaj, aby dać klientowi „bułkę” – 1 -2 darmowe zdjęcia jakby w podziękowaniu za obejrzenie i ocenę przez klienta Twojego profilu.

A jeśli pracodawcy zaczną do ciebie dzwonić, po prostu wskaż w kolumnie „Zatrudnienie” – „Freelance” lub „Zatrudnienie zdalne”, aby nie przeszkadzać na próżno. Ponadto istnieje ważny bonus z tych stron.

Ta metoda pozwala znaleźć wśród pracodawców klientów na sesję zdjęciową. W końcu każdy właściciel firmy potrzebuje sesji zdjęciowej swoich pracowników na oficjalną stronę firmy.

5. OLX SEX FOTKI

Schemat sprzedaży zdjęć jest mniej więcej taki sam jak w witrynach wyszukiwania ofert pracy. Tutaj można tylko od razu pokazać pokaz zdjęć, czyli umieścić kilka zdjęć na wystawie i do pobrania, a całą resztę przekazać za pomocą linków i tylko formatów podglądu, aby klient zapoznał się z obrazem i zdecydował się na zakup.

6. Twoja własna strona od Vigbo

Możesz stworzyć własną stronę fotograficzną i za jej pośrednictwem wystawiać swoje zdjęcia na sprzedaż. Zazwyczaj fotografowie nie chcą zawracać sobie głowy tworzeniem swojej strony, ponieważ jest to skomplikowane i trzeba skontaktować się ze specjalistą. Ale istnieje prosty i zrozumiały konstruktor witryny dla fotografa, taki jak Vigbo.ru, który pozwala uprościć wszystko dla fotografa. Wybierasz jeden z proponowanych szablonów (projekt strony), wszystko ustawiasz w 2 kliknięcia i masz gotową stronę w 30 minut.

Możesz stworzyć stronę Wigbo za pomocą kodu promocyjnego „fotostudia” i uzyskać 20% zniżki. Zgódź się na miły bonus za doskonałą i szybko wykonaną stronę.

Co mają ze sobą wspólnego wszystkie te zasoby?

Najważniejsze jest to, że wszystkie z nich charakteryzują się formatem komunikacji, może z wyjątkiem zapasów. Wszędzie będziesz musiał stworzyć osobisty profil, wypełnić osobistą ankietę lub dołączyć informacje o sobie do swoich podglądów, czyli wszędzie tam, gdzie musisz się zadeklarować, a nie tylko o swojej pracy i gotowych zdjęciach na sprzedaż. Bo jeśli twoja osobowość jest interesująca dla użytkowników, to sprzedaż twoich prac pójdzie w górę, jeśli przeciwnie, to sprzedaży jako takiej nie należy się spodziewać.

Jest więc wiele możliwości dla początkującego fotografa, aby sprzedać swoje zdjęcia w Internecie. Najważniejsze to być aktywnym w sieci, deklarować się wszędzie, gdzie to możliwe, i zawsze doceniać swoją pracę, pokazując tylko podgląd dobrych zdjęć, a nie rozdając je z lewej i prawej strony.

Jeśli masz jakieś pytania – zostaw je w komentarzach, jeśli ten artykuł był dla Ciebie przydatny, możesz zasubskrybować nasz kanał telegramu, aby otrzymywać świeże i odpowiednie artykuły dla fotografów, bez spamu i natrętnej sprzedaży.

 1. FOTKI Z RUZNYCH MIEJSC UPRAWIANIA SEX (18.2) FOTKI Z RUZNYCH MIEJSC UPRAWIANIA SEX sex fotki. ❤️ Nagie…
 2. ZDJĘCIA Z FOTKI DZIEWCZYN KTORYCH KONT JUZ NIE MA (17) dziewczynisko ZDJĘCIA Z FOTKI DZIEWCZYN KTORYCH KONT JUZ NIE MA…
 3. seksowne gify na ktorych dziewczyny sie rozbieraja (16.7) porno filmiki seksowne gify na ktorych dziewczyny sie rozbieraja- erotyczne…
 4. NAJLEPSZE CYCKI W INTERNECIE (13.8) ZDJECIA GOLYCH DOJRZALYCH KOBIET erotyka NAJLEPSZE CYCKI W INTERNECIE MOKRE…
 5. gdzie szukać dziewczyn w internecie (13.8) 0.15-gdzie szukać dziewczyn w internecie Więcej…
 6. darmowe porno w internecie (13.8) darmowe porno w internecie- numer 70 Na fotografiach kobiecych aktów….
 7. darmowe filmy porno w internecie (13.8) darmowe filmy porno w internecie- numer 90 Na fotografiach kobiecych…
 8. Sex filmy: darmowe porno w internecie (13.8) darmowe porno w internecie  pięknych amatorek entuzjastek seks filmików porno….
 9. PRYWATNE ZDJECIA POLEK NAGO – Te polskie dziwki zgubiły swoje nagie fotki w sieci (10.3) PRYWATNE ZDJECIA POLEK NAGO erotyka  FOTKI NAGICJ NASTOLATEK SOPOT FOTKI…
 10. WYOBRAZACIE SOBIE SWOJE DZIEWCZYNY NAGO (10) dziewczynisko WYOBRAZACIE SOBIE SWOJE DZIEWCZYNY NAGO PL  NATURALNE PIERSI SEX…