Tu kupisz i sprzedasz niesamowite prywatne nagie akty z kobietami online

Tutaj kupisz i sprzedasz nagie fotkiSprzedaż autorskich sex zdjęć, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym fotografem, to niewdzięczne zadanie. Najpierw musisz podnieść parametry techniczne swojego zdjęcia i zdobyć wiarygodność. Nie myśl, że od pierwszego dnia, jak tylko weźmiesz aparat i nauczysz się, jak coś fotografować, to „coś” kupią jak ciepłe bułeczki popularne publikacje lub elitarni klienci. Tak więc szybka sprzedaż zdjęcia nie zadziała.Sprzedawanie nagich zdjęć jest jednym z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy jako modelka lub performerka online. Jasne, cały trend stał się obecnie dość powszechny, ale jest nie mniej poszukiwany i – co najważniejsze – opłacalny. Ponadto sprzedaż nagich zdjęć to także biznes, który nie wymaga zbyt dużego kapitału ani pieniędzy na start: potrzebujesz tylko działającego aparatu i pewności siebie, aby odsłonić trochę skóry, aby Twoi wielbiciele mogli się nad nią łasić

sprzedam sex fotki

sprzedam sex fotki pl
sprzedam sex fotki

Chcesz zarabiać na sprzedaży swoich nagich zdjęć?

Tysiące amatorskich zdjęć na sprzedaż w Polsce.  Twoja strona z niegrzecznymi reklamami: plan seksu , spotkanie seksualne  Tysiące amatorskich ogłoszeń fotograficznych na sprzedaż i w Twoim regionie. 

Większość naszych twórców treści jest gotowa spersonalizować swoje akty i sekstaśmy tylko dla Ciebie..

Chcesz, aby seksowna dziewczyna jęczała twoje imię, podczas gdy robi sobie palcówkę do orgazmu?
Czy chciałbyś, aby twoje imię było napisane na seksownej dupie?

Zapytaj naszych seksownych sprzedawców!!

Zastanawiasz się, gdzie sprzedawać akty online z maksymalnym zyskiem?

Jest to miły, mały zarobek dla gwiazd kamerek, aby uzupełnić swoje dochody, i świetny sposób dla modelek na zarabianie pieniędzy na swoich zdjęciach. Sprzedaż nagich zdjęć online to wielki biznes, jeśli wiesz, co robisz.

I tu właśnie pojawia się ten przewodnik!

Tradycyjnie najlepszym rynkiem do sprzedaży aktów jest OnlyFans polska. To najbardziej ugruntowana marka w kosmosie, która przyciąga ogromną publiczność. Problem z OnlyFans polska polega na tym, że firma zraziła OGROMNĄ liczbę swoich twórców dla dorosłych, gdy niespodziewanie ogłosiła, że ​​będzie zakazywać treści dla dorosłych . OnlyFans polska szybko zmieniło decyzję, ale wiele modeli twierdzi, że szkody zostały wyrządzone.

 1. Wyspecjalizowane strony do sprzedaży zdjęć
 2. Media społecznościowe
 3. Bazy danych niezależnych
 4. strony wyszukiwania pracy
 5. Witryna OLX
 6. Twoja własna witryna fotograficzna
 7. Co mają ze sobą wspólnego wszystkie te zasoby?

Aby stopniowo przekształcić fotografię z hobby w dochód, musisz wykorzystać wszystkie możliwe opcje platform internetowych do sprzedaży zdjęć. Najważniejszą rzeczą jest robić to, co lubisz i próbować sprzedawać zdjęcia dokładnie tam, gdzie mieszka Twoja grupa docelowa.

sprzedawać swoje sex zdjęcia
sprzedawać swoje sex zdjęcia

Sprzedaż amatorskich ogłoszeń fotograficznych (339):

Możesz sprzedawać swoje seksowne zdjęcia , zdjęcia bielizny, niegrzeczne nagie zdjęcia i seksowne filmy. Nie musisz nawet być niegrzeczny. Podczas gdy wielu facetów, dziewczyn i par …Tutaj możesz uzyskać dwa źródła dochodu – za przesłanie określonej liczby zdjęć oraz procent od sprzedaży zdjęć stockowych klientowi. Zależy od platformy, którą wybierzesz do współpracy.

Stanie się fotografem pracowniczym jednego z tych zbiorów jest dość proste: prześlij zdjęcia i filmy na sprzedaż , przejdź weryfikację, uzyskaj zgodę administracji i zawrzyj umowę z witryną.

Sprzedawanie nagich zdjęć fanom mediów społecznościowych to bardzo łatwy sposób na zarabianie pieniędzy, w My Vip Fans stwórz swoją przestrzeń za darmo, aby sprzedawać swoje nagie zdjęcia. Promuj swoją przestrzeń sprzedażową za pośrednictwem swoich profili społecznościowych. Zarabiaj pieniądze, aby sfinansować swoje projekty, sprzedając swoje nagie zdjęcia. swoim fanom, jednocześnie chroniąc Twoje dane osobowe.

Sprzedawanie nagich zdjęć foto
Sprzedawanie nagich zdjęć

Sprzedaję swoje akty na snapchacie i na niektórych niegrzecznych stronach. Uważam jednak, że idea Marketplace jest bardzo oryginalna. Stworzyłem więc swój sklep dość łatwo i wystawiłem na sprzedaż pakiety zdjęć, a także filmy. Potem po prostu zrobiłem regularną reklamę w mojej historii i oto sprzedaż na początek. Polecam moim fanom vip, ponieważ jest to praktyczne.

Jeśli masz dużo zdjęć, swoich lub filmów, możesz zarobić na ich sprzedaży. Możesz sprzedawać swoje seksowne zdjęcia , zdjęcia bielizny, niegrzeczne nagie zdjęcia i seksowne filmy.

Sprzedam zdjęcia amatorskie (339):

ZACZNIJ SPRZEDAWAĆ SWOJE TREŚCI
NAGO / NIE NATU FOTKI 

Członkostwo w SlipperyBean Sellers Club ma na celu promowanie Ciebie i pomaganie Ci zarabiać pieniądze, sprzedając Twoje nagie zdjęcia itp. online.

nie dotykamy ani grosza Twoich zarobków, ani nie dodajemy niczego do kosztów Twoich Produktów, Usług lub Prywatnych Fasoli, wszystko to trafia bezpośrednio do Ciebie .

to miejsce dla twórców treści dla dorosłych i amatorów, aby zarobić kilka dodatkowych dolarów.

Po zarejestrowaniu można sprzedawać dostęp do galerii (Fasola) zdjęć nagich/seksownych. Wiele dziewczyn na naszej stronie internetowej jest nawet gotowych sprzedawać spersonalizowane akty, pisząc wiadomości na swoich ciałach..

Pozwalamy również dziewczynom sprzedawać niegrzeczne filmy i sekstaśmy, znoszone majtki i brudne majtki. Najlepsze jest to, że płacisz dziewczynom bezpośrednio, nie zmniejszamy żadnych płatności, więc wszystkie płatności idą bezpośrednio na pomoc naszym dziewczynom w zarobieniu dodatkowej gotówki.

Jeśli szukasz jeszcze większej kontroli, odwiedź naszą siostrzaną stronę , na której możesz uzyskać własną osobistą stronę internetową . Daje to pełną własną stronę internetową, idealną, jeśli jesteś modelką lub osobą z dużą ilością zdjęć i filmów. Najlepsze jest to, że zawsze jesteś szefem..

Zarabiaj pieniądze sprzedając swoje treści

Dołącz do klubu aby sprzedawać swoje zdjęcia, literaturę, akty, zagięcia, filmy, a nawet noszone majtki

Jeśli masz dużo zdjęć, swoich lub filmów, możesz zarobić na ich sprzedaży. Możesz sprzedawać swoje seksowne zdjęcia , zdjęcia bielizny, niegrzeczne nagie zdjęcia i seksowne filmy.

Nie musisz nawet być niegrzeczny. Podczas gdy wielu facetów, dziewczyn i par sprzedaje nagie zdjęcia lub niegrzeczne domowe filmy, nie musisz tego robić.

Mamy wielu sprzedawców zarabiających na sprzedaży treści i pism niezwiązanych z seksem

Możesz sprzedać;

 • Obrazy i filmy nienagie
  Może to być wszystko, od treści zza kulis po blog dotyczący stylu życia.
 • Seksowne zdjęcia i filmy
 • Nagie zdjęcia i fetysze
 • Niegrzeczne domowe filmy
 • Wszelkiego rodzaju (legalne) produkty, w tym zużyte majtki

Wśród najpopularniejszych stocków, w których można sprzedawać zdjęcia z pierwszego dnia podpisania umowy, znalazło się dziesięciu liderów:

 1.  Freepik – ten stock mocno zrzuca inne banki zdjęć, ale taka strategia pozwala mu dać bardzo dobry poziom sprzedaży. Wprawdzie zdjęcia są sprzedawane po 0,10 centa, ale kilka razy dziennie, dzięki czemu zapewnia dobry dochód fotografom stockowym. Trudno zacząć od tego, teraz ma zwiększone wymagania dotyczące jakości treści, z tego powodu wielu początkujących rezygnuje. Ale o tym, jak zdać egzamin Freepik i pracować z tym akcjami, możesz przeczytać w naszych „Instrukcjach rejestracji dostawcy na Freepik w 2021 roku” . Zdecydowanie musi znaleźć się w 5 najlepszych bankach zdjęć.
 2.  Adobe Stock jest następcą Photolia, jednej z największych giełd, z gigantyczną biblioteką zdjęć zawierającą ponad ćwierć miliarda obrazów i materiałów wideo. Zalecamy, aby wszyscy nowicjusze na giełdzie zaczynali od tego zapasu, ponieważ obecnie płaci ono najwyższe opłaty za zdjęcie spośród wszystkich konkurentów. Oto bezpłatna instrukcja, jak zarejestrować współtwórcę w Adobe Stock .
 3. Shutterstock to najbardziej znana giełda na świecie. Oto największa baza nabywców zdjęć i treści wideo. Kupuj tutaj zdjęcia, filmy i ilustracje najczęściej w porównaniu z innymi fotobankami. Dla początkujących zalecamy rozpoczęcie od Shutterstock microstock . Należy jednak pamiętać, że Shutterstock wprowadził teraz nowy system odliczeń , który wywołał burzę emocji wśród wszystkich profesjonalnych stockerów. Wielu ponownie rozważyło swoje poglądy na akcje Adobe .
 4. Dreamstime – ten magazyn działa na zasadzie: im więcej pobrań – tym wyższy dochód. Można więc spokojnie zarejestrować się i spróbować sprzedawać zdjęcia, a jednocześnie patrzeć na poziom ich popularności wśród użytkowników. Nie sprzedaje się zbyt często, ale możesz na nim zarobić 100 dolarów w ciągu 2-3 miesięcy. Wraz z innymi akcjami daje to dobry dochód.
 5. DepositPhotos – Zdjęcie z ukraińskimi korzeniami, przyjmuje więcej zdjęć niż inne, jest mniej wymagające pod względem jakości i zapewnia stabilną sprzedaż na poziomie banku zdjęć Dreamstime. Zasób ma potężny autorytet w kręgach, którymi jesteś zainteresowany, a także sprzedaje zdjęcia za wysoką cenę, z której otrzymujesz od 40% do 50% zysku.
 6.  Big Stock Photo to zautomatyzowany zbiór, w którym możesz bezpłatnie rejestrować i przesyłać zdjęcia.
 7.  Can Stock Photo to giełda, która zapewnia dochodowy program partnerski, zgodnie z którym autor otrzymuje 5$ za każde przesłane 50 zdjęć od fotografa, któremu polecił ten zasób i którego „wprowadził” na stronę jako pracownik. Ale teraz ma raczej niewielką sprzedaż.
 8.  DRK Photo – stock zawierający treści o różnej tematyce, ale o bardzo wysokiej jakości; wymagający wobec fotografów, lojalny wobec klientów. A autorzy zawartości tego magazynu mogą nawet otrzymywać zamówienia na drukowanie zdjęć ze strony.
 9. Creative Market nie jest witryną giełdową, ale specjalną witryną do sprzedaży zdjęć, która jest otwartą platformą, na której sprzedaż zdjęć jest więcej niż łatwa nawet dla początkujących w tej branży. Mechanizm działa tak: wrzucasz swoje zdjęcia w dowolnej jakości, serwis je sortuje, płaci za ilość zdjęć wysokiej jakości, które zamierzasz sprzedać w Internecie, a z tablicy, która jest sprzedawana, dostajesz 70 % dochodu. Zgadzam się, to naprawdę wysoki dochód, biorąc pod uwagę, że sam DepositPhotos daje maksymalnie 50%, a potem na wyłączność. Mechanizm wgrywania na Creative Market nie jest prosty, ale jeśli się zorientujesz, może dać dobry dochód.
 10. Getty Images to najtrudniejsza witryna do przesyłania zdjęć i nie jest za to lubiana przez początkujących fotografów, ale jest jedną z najbardziej prestiżowych na świecie, ponieważ jej licencja na sprzedaż zdjęć kosztuje 500 USD. A autorzy, których zdjęcia są popularne, zarabiają tylko 20% -30%, ale z wysokich kwot ze sprzedaży.

Wyprzedaż: w seksie online – zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne – rynek erotyczny

Nie zalecamy jednoczesnego rejestrowania wszystkich akcji z tej listy, najlepiej zacząć od Adobe Stock i Sheeterstock, a następnie połączyć inne akcje. W tym artykule znajdziesz najlepsze akcje dla początkujących fotografów i stockerów.

Zainteresowanych prosimy o kontakt, a wszystko inne wyjaśnimy. 25.07.2022. 24534 Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne. Wyprzedaż zdjęć i filmów –

Oprócz witryn sprzedających zdjęcia, każdy może zarabiać pieniądze, inwestując w kryptowaluty. Teraz możesz zdobyć 25 USD , rejestrując konto w portfelu kryptograficznym Nexo .

W osobnym artykule na naszym blogu przeczytasz, które akcje generują dochód: zarobki na giełdach fotograficznych, najlepsze banki zdjęć do zarabiania pieniędzy . Możesz zobaczyć, ile możesz zarobić na giełdach i ile zarabia na nich profesjonalny fotograf w tym filmie:

O tym, jak uniknąć podwójnego opodatkowania i zapłacić niewielki podatek od akcji, przeczytasz również w naszym artykule: „Jak uzyskać zaświadczenie o rezydencji podatkowej Freepik ” .

Może pojawić się pytanie: „Jak wypłacić zarobione pieniądze z fotobanków?”. Na naszym blogu znajdziesz instrukcje krok po kroku dotyczące rejestracji w systemie płatności Payoneer  i dowiedz się , jak otrzymać bonus rejestracyjny w wysokości 25 zł

anonse i ogłoszenia sprzedam nagi fotki

 • sprzedaż zdjęć Sprzedawaj zdjęcia moich stóp ze skarpetkami lub bez, jak chcesz! Możesz też wybrać otoczenie, w którym powinienem sfotografować stopy. Zainteresowanych prosimy o kontakt! Wczoraj Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Wyprzedaż aktów Cześć🙇 Chciałbym sprzedać kilka moich zdjęć , ponieważ trochę brakuje mi gotówki haha ​​​​i chciałbym też zrobić ci przysługę. Lubię rozpieszczać mężczyzn w sieci 🙂 Jeśli masz jakieś pytania lub cokolwiek, możesz je zadać 🙌Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • sprzedaż zdjęć Witam, moi drodzy! lubisz stopy? Sprzedaję zdjęcia moich stóp, znoszonych skarpetek i ewentualnie butów Zainteresowanych prosimy o kontakt, a wszystko inne wyjaśnimy. Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Wyprzedaż zdjęć i wideo Hej kochani 😘 Oferuję tutaj moje zdjęcia/filmy na sprzedaż . Proszę tylko o poważne zapytania!! Czekam na Wasze wiadomości 😏Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Sprzedawaj zdjęcia/filmy Sprzedawaj wszelkiego rodzaju zdjęcia i filmy 🙂 Jeśli Ty też chciałbyś mieć coś ode mnie w domu, to żaden problem 😉  zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Wideo i zdjęcia na sprzedaż Są tylko odpowiedzi na pytania związane z reklamami! Sprzedaję zdjęcia i filmy Zdjęcia kosztują 5 zl 5 szt. Żądane zdjęcie kosztuje 10 zlFilm kosztuje od 10 zl – 20 zlŻądany film kosztuje od 50
 • Wyprzedaż zdjęć i filmów 🙂 Sprzedawaj zdjęcia i filmy wszystko, czego dusza zapragnie!! Dokładnie według twoich pomysłów przeciwko dobremu Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • sprzedaję zdjęcia i wideo Jestem ładną młodą dziewczyną o absolutnie wymarzonym ciele. A więc warto 😏 Oferuję też zdjęcia stóp i skarpetek lub bielizny na sprzedaż 🥰🙈 po prostu powiedz mi, co chcesz zobaczyć na zdjęciach lub filmach, a po dokonaniu płatności wyślę je do CiebieZdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Zdjęcia i filmy na sprzedaż Sprzedaję moje napalone seksowne zdjęcia i filmy. Moje zdjęcia podkręcą twojego chłopaka, a moje filmy zdmuchną twój umysł! 50 zdjęć 5 filmów 25z l 100 zdjęć 10 filmów 50zł 200 zdjęć 20 filmów 100z ł 500 zdjęć 50 filmów 150zł 700 zdjęć 70 filmów 200zł 1000 zdjęć 100 filmów 250zł Każdy znajdzie coś dla siebie. Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Zdjęcia i filmy na sprzedaż  Lubię sprzedawać tutaj moje zdjęcia i filmy, powiedz mi swoje życzenia, a ja zobaczę, co da się zrobić.Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Sprzedaż seksownych zdjęć i filmów Sprzedaję tutaj moje prywatne zdjęcia i filmy. Mam duży wybór, a jeśli chcesz, mogę też zrobić Twój własny tak, jak chcesz. ŻADNYCH spotkań! i tylko sprzedaż zdjęć i filmów! Zapraszam do napisania mi swojego pomysłu na to, czego chcesz, a powiem Ci, czy to działa, czy nie.Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Hej ho mam m22 i sprzedam dickpics Jeśli jesteś zainteresowany to powiem ci ceny 16cm.hard btw Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • wyprzedaż zdjęć stóp Sprzedaję ci zdjęcia stóp przeciwko TG. Zainteresowanych proszę o kontakt. Mam piękne stopy, które są zawsze świeżo pomalowane. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Wyprzedaż zdjęć stóp 😋Sprzedaję zdjęcia/filmy z moimi stopami, a także skarpetki, z przyjemnością spełnię Twoje życzenia Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania, po prostu napisz. Ma co najmniej 18 lat. Nie mogę się doczekać spotkania 🥰 LZdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Gorąca sprzedaż zdjęć/wideo Witam… Jestem młodą i ładną kobietą (19). Chętnie sprzedam pojedyncze zdjęcia i filmy zgodnie z Twoimi życzeniami! po prostu nie krępuj się pisać :)! Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • sprzedaż zdjęć erotycznych i zdjęć stóp Sprzedawaj tutaj zdjęcia erotyczne i zdjęcia moich stóp!:) Jeśli masz dodatkowe pytania lub prośby, daj mi znać 🤫
 • Sprzedam moje sex zdjęcia brak bezpośrednich kontaktów, tylko sprzedaż zdjęć zgodnie z życzeniem, brak wizyt, komunikacja tylko przez e-mail cena za zdjęcie. Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Sprzedawanie aktów Hej ty Sprzedaję akty O mnie Mam 19 lat i mieszkam w dużym mieście Mam 5’10” i pucołowata Kocham swoje ciało i lubię je sprzedawać . napisz do mnie jeśli naprawdę jesteś zainteresowany nie odpowiem wprost przepraszam już napiszę do Ciebie gdzie możesz się ze mną skontaktować i tam dalej będziemy Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Sprzedawaj zdjęcia i filmy Witam , Sprzedaję zdjęcia i filmy jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt Filmy trwają od 4 minut do 6 minut Płatność tylko przez PayPal Jeśli masz jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt  Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • dla ciebie Hej , dużo ci sprzedam online lub osobiście z przyjemnością pomogę i szybko odpowiemZdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • zdjęcia na sprzedaż Chciałbym zarobić coś ekstra, dlatego sprzedaję tutaj zdjęcia erotyczne . Zainteresowanych prosimy o kontakt, cena i ilość do uzgodnienia prywatnie. – Brak spotkaniaZdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • zdjęcia na sprzedaż Nazywam się jayjay i mam 18 lat. Chciałbym sprzedać swoje obrazy , aby sfinansować studia. 20 zdjęć za 20 euro. Daj nam znać, jeśli jesteś zainteresowany Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Erotyczne zdjęcia na sprzedaż cześć, nazywam się Eugen, 34 lata, sprzedałbym moje wideo lub zdjęcia jak się szarpanie, lub jeśli chcesz, możesz zobaczyć opaleniznę, oczywiście bez twarzy, będzie za spotkania
 • Sprzedam zdjęcia i skarpetki Chciałabym sprzedać Ci nasze skarpetki i zdjęcia z moją dziewczyną (rozmiar buta 36 i mojej dziewczyny 39). Robimy zdjęcia na zamówienie i nosimy skarpetki tak, jak lubisz. Byłbym wdzięczny za wiadomość. Tylko wysyłka lub zwrot. Pozdrowienia fetysz
 • Sprzedam noszone majtki, skarpetki, zdjęcia Chętnie sprzedam Ci skarpetki lub zdjęcia . proszę, skontaktuj się! Jestem też gotowa na złote płyny. Cieszę się z twojego powodu. 
 • sprzedaż zdjęć Sprzedawaj zdjęcia moich stóp ze skarpetkami lub bez, jak chcesz! Możesz też wybrać otoczenie, w którym powinienem sfotografować stopy. Zainteresowanych prosimy o kontakt! Wczoraj Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Zużyta bielizna i skarpetki, a także zdjęcia na sprzedaż Mam 22 lata i chciałabym zarobić dodatkowe TG, a zatem sprzedawać moją zużytą bieliznę, skarpetki i zdjęcia . Zapraszam do napisania mi swoich życzeń, a zobaczę, czy uda mi się je spełnić. Możliwa jest również dostawa osobista. Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami ;)fetysz
 • Wyprzedaż/zdjęcia Mam 24 lata i sprzedaję zdjęcia moich pięknych stóp. Powiedz mi swoje życzenia, abyś mógł przeżyć ze mną swój fetysz 😊 fetysz
 • sprzedaż zdjęć Witam, moi drodzy! lubisz stopy? Sprzedaję zdjęcia moich stóp, znoszonych skarpetek i ewentualnie butów Zainteresowanych prosimy o kontakt, a wszystko inne wyjaśnimy. Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Luisa (20) Sprzedaję zdjęcia i filmy Jestem Luiza, mam 20 lat. Zajmuję się sportem i chciałbym sprzedawać moje zdjęcia . Zawiera: filmy z masturbacją, nagie zdjęcia i wiele więcej…jedzenieZdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Wyprzedaż zdjęć i wideo A więc warto 😏 Oferuję też zdjęcia stóp i skarpetek lub bielizny na sprzedaż 🥰🙈 po prostu powiedz mi, co chcesz zobaczyć na zdjęciach lub filmach, a po dokonaniu płatności wyślę je do Ciebie 😘 moje ceny: erotyczne i filmy erotyczne
 • Sprzedaj moje zdjęcia Sprzedaję swoje porno zdjęcia. Płatności tylko przez Paypal. Wszystko inne można wyjaśnić w ten sposób. Bez gwarancji i zwrotu/refundacji.  Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Wideo i zdjęcia na sprzedaż Są tylko odpowiedzi na pytania związane z reklamami! Sprzedaję zdjęcia i filmy  Zdjęcia kosztują 5 z l 5 szt. Wybrane zdjęcie kosztuje 10 zl Film kosztuje od 10 zl – 20 € Żądany film kosztuje od 50 zł – 100 zł Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Stopy dla ciebie/wyprzedaż zdjęć Jestem 23-letnim studentem i szukam mężczyzn, którzy zrobią przysługi moimi stopami. Można go dotykać, powąchać i całować. Również sprzedaż zdjęć stóp na zamówienie za opłatą. Dotyczy to wszystkich fetyszystów stóp lub mężczyzn, którzy również interesują się zapachem. Zdjęcie jest mile widziane na życzenie . Żadnych niewolników proszę! Oczywiście gg odpowiednia opłata! Spotkaj się tylko ze mną! fetysz
 • Sprzedawaj zdjęcia i nie tylko prosimy o uważne zapoznanie się z ogłoszeniem. Sprzedaję swoje zdjęcia . Zdjęcia w bieliźnie, stopach itp. Skarpetki i stringi na zdjęciach można również dokupić. Oczywiście możliwe fałszywe sprawdzenie. Jestem całkowicie prywatny i chciałbym coś zarobić 😉 
 • Sprzedaj zdjęcia Hej chłopaki , sprzedaję tutaj kilka obrazów . Jestem otwarta na nowości i lubię dostosowywać się do pragnień. Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania, po prostu napisz do mnie. (miasto uniwersyteckie)Niewolnik pieniędzy
 • Sprzedawanie pięknych zdjęć Mam 18 lat, 1,60 wzrostu i ciemnorude włosy. Jestem dość pulchna ale w bardzo dobrej formie. Sprzedam zdjęcia erotyczne i nie tylko na zamówienie. Jeśli jesteś zainteresowany,Różnorodny
 • Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Sprzedawaj zdjęcia/filmy Sprzedawaj wszelkiego rodzaju zdjęcia i filmy 🙂 Jeśli Ty też chciałbyś mieć coś ode mnie w domu, to żaden problem Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Sprzedam moje erotyczne fotografie zdjęcia Mam 28 lat, kobietę, szczupłą sylwetkę, a obecne koszty życia wpędzają mnie w coraz większe kłopoty. Chętnie zaoferuję Ci moje zdjęcia , po prostu powiedz mi co lubisz, nieważne czy to nietypowe życzenia. Powiem ci, czy mogę to zrobić. Najlepiej bezpośrednio z propozycją Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • sprzedam moje obrazy Zdjęcia można wymieniać na prywatnym czacie, brak spotkań 😊 płatność przez Paypal. Mam 23 lata i jestem studentem fetysz
 • Zdjęcia na sprzedaż Lubię być fotografowany, więc postanowiłem wysłać kilka swoich zdjęć w zamian za TG. Myślałem o następującej cenie wywoławczej: 20 zdjęć – 20 zl krótkie filmiki – 5 zlitd… Zdjęcia są od erotycznych do bardzo erotycznych… Proszę zapłacić przez paypal za anonimowość.
 • Sprzedam zdjęcia bielizny Sprzedam zdjęcia w bieliźnie. Regularnie kupuję nowe, więc zawsze jest coś innego. Zdjęcia ciała, a także zdjęcia pośladków lub zdjęcia skierowane na klatkę piersiową .
 • sprzedawać zdjęcia i filmyhej, skontaktuj się z nami, aby uzyskać ładne zdjęcia i filmy. Sprzedaję również zużytą bieliznę,
 • sprzedawać zdjęcia Witam, jestem , mam 33 lata. Każdy, kto chce pakiet nagich zdjęć, powinien się z nami skontaktować
 • Gorąca wyprzedaż zdjęć/wideo Witam… Jestem młodą i ładną kobietą (19). Chętnie sprzedam pojedyncze zdjęcia i filmy zgodnie z Twoimi życzeniami! po prostu nie krępuj się pisać Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Zdjęcia porno na sprzedaż❤️  Lubię sprzedawać zdjęcia cipeczki nielakierowanych. Czy chcesz, jak powstaje obraz ? Daj mi znać ❤️ Czekam na Twoje wiadomości.erotyczne i filmy erotyczne
 • Zdjęcia 🦶🏻 lub wyprzedaż skarpet Zainteresowanych proszę o kontakt. Płatność przez Paypal. Żadnych obrzydliwych próśb. Możesz napisać o cenach.1
 • Witam 🙋‍♀️ cóż, oferuję następujące z dowodem wieku !! Brak spotkań nic za darmo!! zdjęcia ponad 30 pranie chętnie noszony szampan 🥂 wyślij wszystko na sprzedaż
 • Sprzedaj zdjęcia moich stóp! Za zdjęcie 10 euro, 5 zdjęć za 45 euro 💕 Mam 23 lata, brunetka. Czekam na Wasze wiadomości!
 • Sprzedaż nagich zdjęć/filmów Sprzedaję nagie zdjęcia cipki i cycków i filmy , ale tylko w pakiecie minimum 5 zdjęć (=25) i maksymalnie 30 zdjęć + 10 filmów (100) Oferuję zdjęcia moich cycków, tyłka i cipki. Na filmikach możesz zobaczyć, jak się dostaję lub jak tryskam Nie oferuję spotkań!Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Witam kochani, sprzedam zdjęcia cipki które dostosowuję indywidualnie do Państwa życzeń. Zainteresowanych proszę napisz do mnie, czekam na każdą wiadomość i odpowiem bezpośrednio. Witam, moi drodzy, sprzedaję zdjęcia moich stóp, które dostosowuję do Waszych upodobań. Napisz do mnie jeśli jesteś zainteresowany, czekam na każdą wiadomość i odpowiem bezpośrednio. Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne
 • Sprzedam zdjęcia (bez twarzy)Witam drodzy panowie, jestem kobietą, mam 28 lat, mam brązowe oczy i ciemnobrązowe włosy, mam około 167 cm wzrostu i ważę około 65 kilogramów 🙂 Jestem wytatuowana i przebita. Sprzedaję Ci moje zdjęcia w bieliźnie lub nago. Ale bez mojej twarzy, bo niestety nigdy nie wiadomo, gdzie te zdjęcia mogą trafić, a ja chcę pozostać anonimowa. Więcej szczegółów na PW Płatność tylko z góry.
 • Sprzedam zdjęcia stóp Szukasz pięknych, zadbanych, lakierowanych na biało stóp? W takim razie wyślij mi wiadomość , a otrzymasz zdjęcia za dodatkową opłatą . 
 • Zdjęcia i wyprzedaż szpilek Sprzedawaj napalone zdjęcia  i noszone szpilki jak życzenia 😉 Po prostu złóż ofertę Płatność przez Paypal, dyskretna wysyłka 
 • Sprzedaję zdjęcia moich stóp lub prawdziwe spotkania stóp. Daj nam znać, jeśli jesteś zainteresowany. Jestem mobilna i otwarta na spotkania, takie jak głaskanie czy lizanie stóp. ogólnie fetysz
 • Hej, jestem ola nastolatka, mam 19 lat i chcę tutaj sprzedać swoje zdjęcia 🙂 Robię też rzeczy fetyszowe i jestem bardzo otwarta.  czek na życzenie. Czekam na Twoje zapytania:)Zdjęcia erotyczne i filmy erotyczne

czynniki rankingowe

2. Sieci społecznościowe

Wszyscy znani fotografowie są zobowiązani do posiadania profesjonalnej strony na Facebooku lub Instagramie, na której można zamieszczać swoją pracę i jej opis, historię, coś osobistego i oczywiście zdjęcia na sprzedaż.

Z serwisów sprzedających zdjęcia, Facebooka czy Instagrama strona fotografa różni się tym, że widoczne są tu nie tylko prace, ale także osoba, osobowość stojącego za nimi autora. Klienci interesują się samym fotografem, jego posty są lubiane, komentowane, udostępniane. A jeśli fotograf jest naprawdę ciekawy i profesjonalny, często piszą do niego z różnymi obiecującymi propozycjami. Nie zapomnij o poprawnej pisowni tekstów w swoich postach, a także wstawiaj spacje w swoim tekście na instagramie . Ułatwi to czytelnikowi zrozumienie tekstu.

A jeśli fotograf sprzedając zdjęcia na stocku chowa się lub po prostu nie zwraca na niego uwagi, to na Facebooku wręcz przeciwnie, promuje się i tylko popularność jego marki osobowości gwarantuje mu wysokie dochody.

Aby sprzedawać zdjęcia z Facebooka, Instagrama, LinkedIn lub innych sieci społecznościowych, musisz opublikować podgląd tych zdjęć, a nie obrazy wysokiej jakości do otwartego pobrania i napisać w poście „WYPRZEDAŻ” dużymi literami, wskazując cenę za 1 zdjęcie w wiadomościach prywatnych lub w wiadomości pod postem. Fotograf więc szybko zdobędzie popularność, wyrobi sobie markę i dopiero wtedy nie będzie musiał nawet promować swojej pracy – jego osobista marka zrobi wszystko tak, jak powinna.

Kupuj i sprzedawaj sex fotki
Kupuj i sprzedawaj sex fotki

3. Bazy danych niezależnych

Sprzedawanie zdjęć w Internecie jest o wiele łatwiejsze, jeśli jesteś reprezentowany na stronach takich jak Freelance.ua lub Kabanchik . To tutaj klienci szukają profesjonalisty, który zostanie ich fotografem ślubnym, zrobi chrzciny lub zrobi piękną sesję zdjęciową z historii miłosnej. I oczywiście chcą zobaczyć portfolio.

Aby sprzedawać swoje zdjęcia bezpośrednio z takich baz, należy najpierw stworzyć osobisty profil, a w nim – działy tematyczne prac fotograficznych, w których podglądy zdjęć zostaną podzielone na kategorie, np. „Rodzina”, „Pejzaże”, „ Dzieci”, „Temat » i tak dalej – i opublikuj najlepsze neutralne podglądy, które nie są niestandardowe.

Tak więc klienci, którzy szukają fotografa, mogą nie tylko zapoznać się z Twoją pracą, ale także od razu kupić swoje ulubione zdjęcia dla biznesu lub specjalnego projektu strony internetowej, kontaktując się bezpośrednio z Tobą, dzwoniąc pod numer podany w bazie freelancerów.

4. Witryny wyszukiwania

Wydawałoby się, że witrynę z ofertami pracy trudno pomylić z witryną do sprzedaży zdjęć lub stockiem zdjęć, gdzie każdy może sprzedawać zdjęcia. Tak, to nie tylko kwestia zamieszania, ale alternatywna i kolejna wspaniała okazja do pokazania swojego portfolio, zebrania bazy klientów i ugruntowania się przed pracodawcą, którego potrzebujesz w danym momencie.

Jak sprzedawać swoje zdjęcia w serwisach takich jak Work.ua, Headhunter, Rabota.ua? Zacznij od utworzenia profilu, wgraj tam wszystkie informacje o sobie, a w dodatkowych informacjach wpisz wszystkie linki do podglądu zdjęć na sprzedaż, a także dołącz kilka ilustracyjnych przykładów do profilu i pamiętaj, aby dać klientowi „bułkę” – 1 -2 darmowe zdjęcia jakby w podziękowaniu za obejrzenie i ocenę przez klienta Twojego profilu.

A jeśli pracodawcy zaczną do ciebie dzwonić, po prostu wskaż w kolumnie „Zatrudnienie” – „Freelance” lub „Zatrudnienie zdalne”, aby nie przeszkadzać na próżno. Ponadto istnieje ważny bonus z tych stron.

Ta metoda pozwala znaleźć wśród pracodawców klientów na sesję zdjęciową. W końcu każdy właściciel firmy potrzebuje sesji zdjęciowej swoich pracowników na oficjalną stronę firmy.

5. OLX SEX FOTKI

Schemat sprzedaży zdjęć jest mniej więcej taki sam jak w witrynach wyszukiwania ofert pracy. Tutaj można tylko od razu pokazać pokaz zdjęć, czyli umieścić kilka zdjęć na wystawie i do pobrania, a całą resztę przekazać za pomocą linków i tylko formatów podglądu, aby klient zapoznał się z obrazem i zdecydował się na zakup.

6. Twoja własna strona od Vigbo

Możesz stworzyć własną stronę fotograficzną i za jej pośrednictwem wystawiać swoje zdjęcia na sprzedaż. Zazwyczaj fotografowie nie chcą zawracać sobie głowy tworzeniem swojej strony, ponieważ jest to skomplikowane i trzeba skontaktować się ze specjalistą. Ale istnieje prosty i zrozumiały konstruktor witryny dla fotografa, taki jak Vigbo.ru, który pozwala uprościć wszystko dla fotografa. Wybierasz jeden z proponowanych szablonów (projekt strony), wszystko ustawiasz w 2 kliknięcia i masz gotową stronę w 30 minut.

Możesz stworzyć stronę Wigbo za pomocą kodu promocyjnego „fotostudia” i uzyskać 20% zniżki. Zgódź się na miły bonus za doskonałą i szybko wykonaną stronę.

Co mają ze sobą wspólnego wszystkie te zasoby?

Najważniejsze jest to, że wszystkie z nich charakteryzują się formatem komunikacji, może z wyjątkiem zapasów. Wszędzie będziesz musiał stworzyć osobisty profil, wypełnić osobistą ankietę lub dołączyć informacje o sobie do swoich podglądów, czyli wszędzie tam, gdzie musisz się zadeklarować, a nie tylko o swojej pracy i gotowych zdjęciach na sprzedaż. Bo jeśli twoja osobowość jest interesująca dla użytkowników, to sprzedaż twoich prac pójdzie w górę, jeśli przeciwnie, to sprzedaży jako takiej nie należy się spodziewać.

Jest więc wiele możliwości dla początkującego fotografa, aby sprzedać swoje zdjęcia w Internecie. Najważniejsze to być aktywnym w sieci, deklarować się wszędzie, gdzie to możliwe, i zawsze doceniać swoją pracę, pokazując tylko podgląd dobrych zdjęć, a nie rozdając je z lewej i prawej strony.

Jeśli masz jakieś pytania – zostaw je w komentarzach, jeśli ten artykuł był dla Ciebie przydatny, możesz zasubskrybować nasz kanał telegramu, aby otrzymywać świeże i odpowiednie artykuły dla fotografów, bez spamu i natrętnej sprzedaży.

 1. FOTKI Z RUZNYCH MIEJSC UPRAWIANIA SEX (18.2) FOTKI Z RUZNYCH MIEJSC UPRAWIANIA SEX sex fotki. ❤️ Nagie…
 2. ZDJĘCIA Z FOTKI DZIEWCZYN KTORYCH KONT JUZ NIE MA (17) dziewczynisko ZDJĘCIA Z FOTKI DZIEWCZYN KTORYCH KONT JUZ NIE MA…
 3. seksowne gify na ktorych dziewczyny sie rozbieraja (16.7) porno filmiki seksowne gify na ktorych dziewczyny sie rozbieraja- erotyczne…
 4. NAJLEPSZE CYCKI W INTERNECIE (13.8) ZDJECIA GOLYCH DOJRZALYCH KOBIET erotyka NAJLEPSZE CYCKI W INTERNECIE MOKRE…
 5. gdzie szukać dziewczyn w internecie (13.8) 0.15-gdzie szukać dziewczyn w internecie Więcej…
 6. darmowe porno w internecie (13.8) darmowe porno w internecie- numer 70 Na fotografiach kobiecych aktów….
 7. darmowe filmy porno w internecie (13.8) darmowe filmy porno w internecie- numer 90 Na fotografiach kobiecych…
 8. Sex filmy: darmowe porno w internecie (13.8) darmowe porno w internecie  pięknych amatorek entuzjastek seks filmików porno….
 9. PRYWATNE ZDJECIA POLEK NAGO – Te polskie dziwki zgubiły swoje nagie fotki w sieci (10.3) PRYWATNE ZDJECIA POLEK NAGO erotyka  FOTKI NAGICJ NASTOLATEK SOPOT FOTKI…
 10. WYOBRAZACIE SOBIE SWOJE DZIEWCZYNY NAGO (10) dziewczynisko WYOBRAZACIE SOBIE SWOJE DZIEWCZYNY NAGO PL  NATURALNE PIERSI SEX…

Tylko dla fanów

Kolejna strona oferująca subskrybentom dostęp do ekskluzywnych i prywatnych treści za opłatą.

JFF ma rosnącą publiczność i jest szczególnie popularny w społeczności gejowskiej. Jeśli masz do sprzedania treści gejowskie, jest to świetna strona do eksperymentowania.

Just For Fans to popularny sposób na sprzedaż zarówno materiałów wideo, jak i zdjęć, a także przedmiotów osobistych, w tym bielizny i nie tylko.

Przeczytaj naszą pełną recenzję JustFor.Fans .Sprzedawanie nagich zdjęć fanom mediów społecznościowych to bardzo łatwy sposób na zarabianie pieniędzy, w My Vip Fans stwórz swoją przestrzeń za darmo, aby sprzedawać swoje nagie zdjęcia.

Snapchat Premium

Ponownie, jako popularna aplikacja do przesyłania wiadomości, z której korzysta już wiele osób, Snapchat jest dobrze przygotowany, aby zapewnić Ci dobre obserwacje.Sprzedaż nagich zdjęć to jeden z najłatwiejszych sposobów na zarabianie pieniędzy jako modelka lub performerka online. Jasne, cały trend stał się ładny 

Istnieją jednak zasady, których musisz przestrzegać, jeśli chodzi o to, jak wyraźne mogą być Twoje treści, aby uniknąć zawieszenia.

Możesz publikować seksowne zdjęcia i łączyć subskrybentów z innymi witrynami, takimi jak na przykład FanCentro.

Zobacz nasz przewodnik, jak zarabiać na Snapchacie Premium .

Centrum modeli

Oferując zarówno treści mainstreamowe, jak i amatorskie, Model Centro to kolejna strona dla subskrybentów, która umożliwia sprzedaż galerii, pojedynczych zdjęć i filmów.

Twoje treści premium są zablokowane, więc tylko Twoi płatni fani mają do nich dostęp.

Nie jest to wyłącznie witryna dla dorosłych, więc nie ma takiego samego zasięgu marketingowego jak podobne witryny, takie jak Side Daddy i Bent Box (patrz poniżej), które dotyczą wyłącznie ich członków XXX.